ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 17.00 do Mszy o godz. 18.00. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

I NIEDZIELA ADWENTU  28.11.2021

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ADWENT – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Wszystkich parafian zapraszamy w dni powszednie do udziału w RORATACH – porannych Mszach Świętych ku czci NMP o godz. 6.30. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci naszej parafii, które mogą wziąć udział w roratnim konkursie. W każdą sobotę po roratach dla dzieci będzie przygotowane adwentowe śniadanie w salce pod plebanią.

2. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w trzecią niedzielę adwentu, 12 grudnia, a zakończymy we wtorek 14 grudnia. Są jeszcze wolne intencje mszalne podczas rekolekcji. Można je zamawiać w zakrystii lub w kancelarii.

3. Jutro o godz. 19.00 ostatnie przed okresem kolędowym spotkanie w kościele wspólnoty DOBREGO PASTERZA.

4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie w sali pod plebanią Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

5. W środę o godz. 19.00 w sali pod plebanią spotkanie grupy synodalnej. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o aktualnych sprawach związanych z życiem naszej wspólnoty parafialnej.

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie w sali pod plebanią wspólnoty mężczyzn GŁOS OJCA.

7. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.00 i wieczorem od godz. 17.00.

8. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie w kościele lektorów, ministrantów i bielanek.

9. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę Świętą ku czci Niepokalanego Serca NMP o uwolnienie i uzdrowienie fizyczne i duchowe. Po Eucharystii nabożeństwo różańcowe zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

10. Przypominamy, że dzisiaj jest ostatni dzień przyjmowania ZAPISÓW na KOLĘDĘ. Kolęda będzie trwała od grudnia do końca lutego. Będziemy odwiedzać tych parafian, którzy zgłoszą chęć przyjęcia nas w swoich domach. Zapisy na kolędę przyjmujemy po każdej Mszy przy głównych drzwiach kościoła.

11. Kolędę rozpoczniemy za tydzień w poniedziałek, 6 grudnia. W pierwszych dniach odwiedzimy zapisanych na kolędę mieszkańców ul. Wokulskiego, ul. Rzeckiego i ul. Zasławskiej. Szczegółowy plan kolędy podamy w przyszłą niedzielę.

12. Dzisiaj przy bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła możemy nabywać nasze parafialne kalendarze na NOWY ROK 2022. Pamiętajmy, że mogą być one także pięknym prezentem dla naszych bliskich. Serdecznie zachęcamy.

13. Za tydzień będziemy mogli zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece CARITAS na stół wigilijny.

14. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po każdej Mszy będziemy mogli złożyć do puszek swoją ofiarę na wsparcie tego Kościoła.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie