ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 16.30 do Mszy o godz. 17.30. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  28.02.2021

1. Dzisiaj Msze Święte i spotkania dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w czterech grupach. O godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 16.00.

2. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątek DROGA KRZYŻOWA dla dzieci o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30. W niedziele GORZKIE ŻALE o godz. 17.15.

3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 16.30.

4. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie w kościele wszystkich lektorów, ministrantów i bielanek.

5. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę ku czci Niepokalanego Serca NMP o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne, połączoną z nabożeństwem rożańcowym i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

6. Spotkania wspólnoty Dobrego Pasterza rozpoczniemy w następny poniedziałek, 8 marca.

7. Wczoraj zakończyliśmy kolędę. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie, wspólną modlitwę i ofiary na utrzymanie parafii. Osoby, które z różnych powodów nie mogły nas przyjąć w swoich domach mogą jeszcze dzisiaj zabrać z kościoła pamiątkowe obrazki kolędowe z błogosławieństwem rodzin oraz - jeżeli będzie taka możliwość – złożyć do skarbony swoją kolędową ofiarę. Stolik z obrazkami wystawiony jest przy głównych drzwiach kościoła.

8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy będziemy mogli złożyć do puszek swoją dowolną ofiarę na Dzieło Pomocy Misjonarzom – AD GENTES.

9. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE rozpoczną się w czwartą niedzielę Wielkiego Postu - 14 marca i potrwają do środy 17 marca. Poprowadzi je ks. Prałat Robert KWATEK, proboszcz Bazyliki katedralnej Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Łowiczu. Są jeszcze wolne intencje mszalne w czasie rekolekcji.

10. Przy wyjściu z kościoła, po prawej stronie na ścianie przy drzwiach, znajduje się SKARBONA z napisem: MOJA JAŁMUŻNA, do której można wrzucać swoje osobiste wielkopostne ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy fundatorom figury Św. MICHAŁA ARCHANIOŁA. Szczególne podziękowanie kierujemy do KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ŚW. O. PIO i ŚW. LUCYNY. Dziękujemy również osobom i całym rodzinom, które hojnie dołączyły się do tej szlachetnej fudacji. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za ten piękny dar serca na 25 – lecie naszej parafii.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie