ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 16.30 do Mszy o godz. 17.30. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

III  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  18.04.2021

1. W miniony poniedziałek rozpoczęliśmy prace związane z malowaniem wnętrza naszego kościoła. Potrwają one do ostatniego tygodnia maja. W związku z tym do zakończenia prac nie będzie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i spotkań wspólnoty Dobrego Pasterza. Msze święte w tygodniu i w niedzielę odprawiane będą normalnie.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy XIII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIJNY.

3. Dzisiaj na Mszę o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas ósmych, którzy rozpoczęli przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy spotkanie formacyjne.

4. Od jutra zapraszamy na spotkania w czterech grupach dzieci komunujne i ich rodziców. W poniedziałek – grupa z godziny 9.00. We wtorek – grupa z godz. 10.30. W środę – grupa z godziny 12.00. W czwartek – grupa z godziny 14.00. Spotkania rozpoczynają się udziałem we Mszy Świętej o godz. 18.00. Dzieci otrzymają w tym tygodniu poświęcone medaliki.

5. W piątek, 23 kwietnia UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, głównego patrona Polski.

6. W sobotę o godz. 7.00 Msza w intencji Kół Żywego Różańca.

7. Również w sobotę o godz. 10.00 zbiórka wszystkich lektorów, ministrantów i bielanek.

8. W przyszłą niedzielę, 25 kwietnia o godz. 9.00 Msza WYPOMINKOWA za zmarłych z Nowej Wsi.

9. W ostatnią niedzielę miesiąca – TACA INWESTYCYJNA na pokrycie kosztów zakupu nowego pieca gazowego do naszej świątyni. Za wszystkie hojne ofiary przekazane na te cel składamy serdeczne podziękowanie. BÓG ZAPŁAĆ.

10. Gorąco prosimy wszystkich uczestniczących w nabożeństwach w naszej świątyni o sumienne przestrzeganie aktualnie istniejących przepisów. Prosimy o zachowanie dystansu, noszenie masek i korzystanie z dezynfekcji rąk. Jeżeli wchodząc do kościoła widzimy, że liczba osób może zostać przekroczona, prosimy, by uczestniczyć we Mszy na dziedzińcu przed światynią. W ten sposób zachowamy reguły bezpieczeństwa i nikogo nie narazimy na niepotrzebny stres i lęk.

11. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Mariusz ŻUKOWSKI lat 47. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie