ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 16.30 do Mszy o godz. 17.30. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021

1. Dzisiaj podczas sumy o godz. 12.00 pożegnamy ks. Sebastiana, który przez 4 lata pełnił funkcję wikariusza naszej parafii. Dziękujemy za jego kapłańską posługę, za pracę z dziećmi i młodzieżą, za prowadzenie Liturgicznej Służby Ołtarza: lektorów, ministrantów i bielanek. Dziękujemy za jego duszpasterski trud, za wszystkie sakramenty, które sprawował w naszej wspólnocie, za głoszenie Słowa Bożego.
Żegnamy również Siostrę Eligię, która przez 5 lat była katechetką w szkole podstawowej w Nowej Wsi. Dziękujemy jej także za coroczne przygotowywanie dzieci do pierwszej komunii świętej.
Księdzu Sebastianowi i Siostrze Eligi życzymy wszelkich łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy w nowych miejscach, gdzie będą dalej wypełniać swoje powołanie kapłańskie i zakonne.

2. Dzisiejsza niedziela jest dniem automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa. Po każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa kierowców i wszelkich pojazdów. Otrzymamy również z tej okazji pamiątkowe breloczki. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone do koszyków.

3. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 MSZA WYPOMINKOWA. Modlitwy za naszych zmarłych rozpoczniemy o godz. 17.30.

4. W ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza w intencji Kół Żywego Różańca.

5. Przypominamy, że nasza parafia organizuje w dniach od 20 do 25 września wyjazd modlitewno – wypoczynkowy do SANKTUARIÓW BIESZCZAD i PODKARPACIA. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy! Osoby już zapisane prosimy o wpłacenie pierwszej raty za wyjazd do końca tego tygodnia.

6. W niedzielę za tydzień po każdej Mszy przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym w tegorocznych powodziach i nawałnicach w Polsce i w Europie Zachodniej. Nasze ofiary zostaną przekazane najbardziej potrzebującym za pośrednictwem CARITAS POLSKA. Za wszystkie te dary już dzisiaj serdecznie dziękujemy. BÓG ZAPŁAĆ !

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Zbigniewa JASIŃSKIEGO l. 69. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: „ Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”.

SANKTUARIA BIESZCZAD I PODKARPACIA

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie