ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 16.30 do Mszy o godz. 17.30. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA  09.05.2021

1. Od jutra do środy przeżywać będziemy Dni Modlitw o Dobre Urodzaje, dawne Dni Krzyżowe.

2. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE w dni powszednie o godz. 18.30 i w niedzielę o godz. 17.15.

3. W przyszłą niedzielę UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.

4. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka w kościele wszystkich lektorów, ministrantów i bielanek.

5. Przypominamy, że nasza parafia organizuje w dniach od 9 do 12 czerwca PIELGRZYMKĘ AUTOKAROWĄ szlakiem sanktuariów maryjnych północnej Polski. W programie: SOKÓŁKA, SUCHOWOLA, STUDZIENICZNA, ŚWIĘTA LIPKA, STOCZEK WARMIŃSKI, AUGUSTÓW, WIGRY, GIETRZWAŁD, OLSZTYN. W związku z ogłoszeniem nowych przepisów mamy jeszcze 4 wolne miejsca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii.

6. Informuje, że w tym roku nasza parafia nie będzie organizować Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast wszystkie dzieci z klas IV są zaproszone w strojach komunijnych na procesję BOŻEGO CIAŁA, w czwartek 3 czerwca o godz. 12.00.

7. Trwają prace związane z malowaniem wnętrza kościoła. Jeżeli chcielibyśmy wesprzeć to dzieło naszą ofiarą, to przy drzwiach po lewej stronie przy wyjściu z kościoła znajduje się skarbona przeznaczona na ten cel.

8. Gorąco prosimy wszystkich uczestniczących w nabożeństwach w naszej świątyni o sumienne przestrzeganie aktualnie istniejących przepisów. Prosimy o zachowanie dystansu, noszenie masek i korzystanie z dezynfekcji rąk. Jeżeli wchodząc do kościoła widzimy, że liczba osób może zostać przekroczona, prosimy, by uczestniczyć we Mszy na dziedzińcu przed światynią. W ten sposób zachowamy reguły bezpieczeństwa i nikogo nie narazimy na niepotrzebny stres i lęk.

PIELGRZYMKA MARYJA - CZERWIEC 2021

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie