ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 17.00 do Mszy o godz. 18.00. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA  17.10.2021

1. W październiku zapraszamy codziennie na nabożeńswa różańcowe. W dni powszednie po Mszy wieczornej o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.15. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki.

2. Jutro o godz. 19.00 po nabożeństwie różańcowym spotkanie w kościele wspólnoty DOBREGO PASTERZA. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy chcieliby dołączyć do tej wspólnoty.

3. Młodzież przygotowująca się w naszej parafii do sakramentu bierzmowania zaproszona jest przez Księdza Dziekana Mariana Mikołajczaka do udziału w niecodziennym spotkaniu i koncercie pt.: „QULTURALNE BIERZMOWANIE”, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 21 października ogodz. 19.00 w Sali Widowiskowej CENTRUM KULTURY I SPORTU przy stadionie ZNICZA w Pruszkowie. Spotkanie to będzie bardzo ważnym etapem w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent naszego miasta. Prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania o zadbanie, by wszyscy zapisani na listę mogli w czwartek uczestniczyć w tym koncercie.

4. W sobotę o godz. 10.00 w kościele zbiórka lektorów, ministrantów i bielanek.

5. Na ławkach w kościele rozłożone są karty wypominkowe, na których możemy wpisać imiona i nazwiska naszych zmarłych i zamówić za nich w zakrystii lub w kancelarii WYPOMINKI roczne bądź jednorazowe. Przypominamy, że roczne wypominki to 12 Mszy Świętych odprawianych za zmarłych w każdym miesiącu roku. Dzisiaj wypominki przyjmujemy także po każdej Mszy przy głównych drzwiach kościoła.

6. W zakrystii i w kancelarii możemy zamawiać również intencje mszalne na nowy rok 2022. Przypominamy, że w naszym kościele odprawiamy trzydziestodniowe Msze gregoriańskie za naszych zmarłych. Prosimy o rezerwacje tych Mszy, bo w przyszłym roku mamy już tylko wolne 4 miesiące, przeznaczone na gregorianki.

7. Osoby, które chciałyby w sposób szczeglóny wspomóc remont naszej świątyni, mogą to uczynić wkładając swoją ofiarę do skarbony przy wyjściu z kościoła z napisem: „OFIARA NA MALOWANIE KOŚCIOŁA”. Za wszystkie dary składamy nieustanne podziękowanie: BÓG ZAPŁAĆ !

8. W minionym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty do wieczności śp.: Zofia Pelagia MATRZAK l. 86 oraz Daniela Janina KRYSIAK l. 87. Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie