ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 17.00 do Mszy o godz. 18.00. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7:00 oraz 18:00.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022

1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP odprawiane są w naszym kościele w dni powszednie po Mszy wieczornej o godz. 18.00. W niedziele i święta o godz. 17.15.

2. Jutro o godz. 19.00 spotkanie w kościele Wspólnoty Dobrego Pasterza.

3. W sobotę, 21 maja DZIEŃ SKUPIENIA i SPOWIEDZI dla obojga rodziców dzieci komunijnych. Początek o godz.10.00 w sali pod plebanią. Zapraszamy wszystkich rodziców bardzo serdecznie.

4. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zapisy do nowych RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH: Róży KOBIET - MAM i Róży MĘŻCZYZN - OJCÓW.

5. Siostra Estera z Siostrą Celestyną zapraszają młodzież naszej parafii na wyjazd na XXVI SPOTKANIE MŁODYCH NAD LEDNICĘ, które odbędzie się w sobotę, 4 czerwca. Zaproszone są osoby od 15 roku życia. Prosimy o szybkie zgłaszanie się do Sióstr. Koszt udziału w wyjeździe to około 110 złotych.

6. Jak już informowaliśmy nasza parafia organizuje na jesieni od 19 do 24 września wyjazd modlitewno – wypoczynkowy: „PERŁY DOLNEGO ŚLĄSKA”. Szczegółowy program wyjazdu znajduje się na naszej stronie internetowej, w gablocie przed kościołem i rozłożony jest na stoliku z gazetami. Zapisy na ten wyjazd przedłużamy do 15 czerwca.

PODZIĘKOWANIE

W ubiegłych tygodniach udało nam się wysłać z naszej parafii dwa transporty pomocy dla umęczonych przez wojnę mieszkańców Ukrainy. Jeden wyjechał do Charkowa, drugi do Przemyśla skąd Ojcowie Bazylianie przekażą dary najbardziej poszkodowanym.
GORĄCO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W TEJ ZBIÓRCE. DZIĘKUJEMY ZA SEGREGACJĘ I PRZYGOTOWANIE DARÓW DO TRANSPORTU PANOM ZE WSPÓLNOTY GŁOS OJCA ORAZ PANI JADWIDZE I PANI EWIE.
DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ BARDZO SERDECZNIE ZA HOJNE OFIARY ZŁOŻONE DO PUSZEK NA POMOC UKRAINIE W ŚRODĘ POPIELCOWĄ I W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ.
BÓG ZAPŁAĆ !!!

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PARAFII:

PEKAO O. w Pruszkowie