Msza Święta

w niedziele i święta o godz. 8:00 9:00 10:30, 12:00 i 18:00. W dni powszednie o godz. 7:00 i 18:00.

W środy w czasie wieczornej (o godz. 18:00) Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Nabożeństwo Fatimskie od maja do października każdego 13-go dnia miesiąca.

O nas

Obecnie parafia liczy 3500 wiernych, jest to pełen przekrój społeczny zagrożonych duchowo i moralnie - jak wszędzie na skutek zagrożeń cywilizacyjnych.

W naszej parafii istnieją i aktywnie działają następujące zespoły:

• Żywy Różaniec: Róża Ojca Pio na Osiedlu Bolesława Prusa, Róża św. Joanny w Nowej Wsi i Róża św. Lucyny w Nowej Wsi
  • Bielanki
  • Ministranci
  • Lektorzy
  • Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • Rodziny Nazaretańskie
  • Apostolat Maryjny

W głównym ołtarzu znajduje się obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy - Patronki Parafii, namalowany w Akademii Sztuk Pięknych przez prof. Jerzego Nowosielskiego i Marka Radomskiego. Boczne ołtarze poświęcone są M.B. Fatimskiej, i św. o. Pio, ponad to w kaplicy znajdują się: obraz Jezusa Miłosiernego "Jezu ufam Tobie" i  figura św. Antoniego. W zależności od okresu liturgicznego jest zmieniany wystrój w kaplicy wykonywany przez artystę plastyka, ks. wikariusza i lektorów.