V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które w dni powszednie odprawiane są po Mszy wieczornej o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 17.15.

2. Jutro o godz. 19.00 spotkanie w kościele wspólnoty DOBREGO PASTERZA, która powstała po rekolekcjach wielkopostnych.

3. W środę, 22 maja spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 w kościele.

4. W czwartek, 23 maja o godz. 19.00 na plebanii spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Kobiet, działającego przy naszej parafii.

5. W sobotę, o godz. 7.00 Msza w intencji kół żywego różańca.

6. Również w sobotę, o godz. 10.00 spotkanie w kościele lektorów, ministrantów i bielanek.

7. W niedzielę, 26 maja o godz. 9.00 Msza w intencji zmarłych z Nowej Wsi, polecanych w tegorocznych wypominkach.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii i ich rodziców. Dzieci na zakończenie Eucharystii otrzymają poświęcone medaliki maryjne.

9. Towarzystwo Śpiewacze „KULTURALNY KOMORÓW” zaprasza na Oratorium Sacrum Jerzego Fryderyka HAENDLA pt.: „MESJASZ” w wykonaniu chóru pod dyrekcją profesora Witolda Błaszczyka. Koncert odbędzie się za tydzień, 26 maja o godz. 19.00 w naszym kościele.

10. Są jeszcze wolne intencje mszalne w miesiącu maju i czerwcu. Można je zamawiać w zakrystii.

11. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca – TACA INWESTYCYJNA, przeznaczona na prace budowlano – remontowe w naszym kościele.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci i młodzieży.

13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Teresę STEFANIAK lat 76. Polećmy jej duszę miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”.

WYDARZENIA PARAFIALNE W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH:

6 – 10 kwietnia – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

(ks. dr Wojciech Korzeniak)

14 – 15 kwietnia – WIZYTACJA KANONICZNA PARAFII

( ks. Biskup Rafał Markowski)

8 – 17 maja – wyjazd MODLITEWNO-WYPOCZYNKOWY do MEDUGORJE i sanktuariów CHORWACJI

9 czerwca – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO –ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ – godz. 12.00

16 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ –I KOMUNIA ŚWIĘTA – godz. 12.00

20 czerwca  - BOŻE CIAŁO – początek RENOWACJI MISJI ŚWIĘTYCH

23 czerwca – NIEDZIELA – zakończenie RENOWACJI MISJI ŚWIĘTYCH