MSZE ŚW. i NABOŻEŃSTWA

 

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – CODZIENNIE w dni powszednie od godziny 16.30 do Mszy o godz. 17.30. W piątek również po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

 

Msza Święta w niedziele i święta o godz. 7.30, 9.00, 10.30 ( z udziałem dzieci), 12.00 (suma parafialna w intencjach zbiorowych), 16.00 i 18.00 (Msza dla młodzieży).
Msze w dni powszednie o godz. 7.00 oraz 18.00.

 

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
połączona z Mszą Świętą zbiorową w każdą środę o godz. 18.00.

 

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
w każdy piątek po Mszy o godz. 18.00.

 

 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
połączone z procesją różańcową wokół kościoła 13 dnia miesiąca (od maja do października) po Mszy o godz. 18.00.

 

NABOŻEŃSTWA MAJOWE, CZERWCOWE i PAŹDZIERNIKOWE

w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00,
w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.15.

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOPIĄTKOWE
po Mszy Św. o godz. 18.00

 

NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA
rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 18.00 (sprawowaną w intencji o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne), połączone z nabożeństwem różańcowym i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

 

NABOŻEŃSTWA PASYJNE W WIELKIM POŚCIE
Droga Krzyżowa w piątek – dla dzieci o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00.
Gorzkie żale – w niedzielę o godz. 17.15.

Nasza Świątynia

Parafialna pielgrzymka do Włoch 05.10-17.10.2020

Parafialna pielgrzymka do Włoch

Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę parafialną do Włoch, przełożoną na termin od 5 do 17 października 2020, zapraszamy na SPOTKANIE ORGANIZACYJNE w niedzielę 5 lipca po Mszy o godz. 12.00 w naszym kościele. Są jeszcze wolne 4 miejsca na ten wyjazd. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii. 

Drodzy Klienci!

Informujemy, że w związku z rozporządzeniem obowiązującym na terenie całego kraju kontakt z biurem od dnia 15.03. b.r. do odwołania możliwy jest wyłącznie w sposób zdalny. Z uwagi na dużą liczbę telefonów i ilość bieżącej korespondencji oraz wyjątkowy charakter trybu pracy (jedna osoba dyżurna w godzinach: 10.00-16.00) nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać w danym momencie telefon. Z tego względu wszelkie pytania najlepiej kierować do nas drogą mailową. Na wiadomości mailowe odpowiadamy na bieżąco według kolejności zgłoszeń.

Informujemy jednocześnie, że wszystkie wyjazdy grupowe planowane w kwietniu i maju b.r. - w porozumieniu z organizatorami grup - przesunięte zostały na terminy jesienne: wrzesień i październik b.r.. Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatorów i przedstawicieli grup, na stronach internetowych parafii / wspólnot / stowarzyszeń (dot. wyjazdów grupowych) lub poprzez bezpośredni kontakt z naszym biurem (telefoniczny i mailowy). Na stronie naszego biura: www.bpagave.pl - w zakładce "Aktualności" na bieżąco pojawiać się będą stosowne komunikaty lub informacje.

Wyjazdy mające się odbyć w kolejnych terminach (począwszy od czerwca b.r.) pozostają aktualnie bez zmian. Podkreślamy, że Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego stale śledzimy rozwój sytuacji, aktualne oficjalne komunikaty poszczególnych instytucji i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kontrahentami w całej Europie. Zapewniamy, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek przeciwskazań związanych z kierunkiem lub datą wyjazdów planowanych w kolejnych miesiącach (gdyby został utrzymany w Polsce lub w kraju docelowym stan epidemiczny a zagrożenie epidemiologiczne nie ustąpiło do końca maja b.r.) będziemy podejmować stosowne decyzje i czynić starania o przełożenie danych imprez turystycznych na późniejsze terminy (informując Państwa o dokonywanych zmianach nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu).

Pragniemy dodać, ze każdy klient - zgodnie z OWU - może w dowolnym momencie przed wyjazdem zrezygnować z zakupionej imprezy na zasadach ogólnych wynikających z warunków uczestnictwa Organizatora zgodnie z podpisaną Umową o świadczeniu usług turystycznych.

Uprzejmie dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja wróci do normy pozwalając nam cieszyć się wspólnymi bezpiecznymi wyjazdami do wybranych miejsc zgodnie z planem.

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Cielesta
Biuro Usług Turystycznych AGAVE
tel. +48 731215097

www.bpagave.pl