Wspólnota Kobiet

WSPÓLNOTA KOBIET

Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą kobiet pochodzących z różnych środowisk, o różnych zawodach, jesteśmy córkami, mamami, żonami, siostrami, niektóre z nas nawet babciami.

Zaczęłyśmy się razem spotykać i modlić trzy lata temu. Czujemy się przynaglone do dalszego rozwoju siebie, naszych relacji z innymi i relacji z Bogiem. Widzimy ogromną potrzebę katechiza-
cji dorosłych. Chcemy poznać siebie i Boga lepiej, chcemy widzieć jak Jego obecność w naszym życiu zmienia nas, nasze rodziny, naszych bliskich.

Co robimy? Spotykamy się co dwa tygodnie w parafii lub domu. Modlimy się, pijemy dobrą herbatę, czytamy Pismo Święte, dokumenty Kościoła, dzielimy się tym co się u nas dzieje,
w co jesteśmy zaangażowane. Organizujemy sobotnie, otwarte konferencje, na które zapraszamy biblistów, teologów, psychoterapeutów chrześcijańskich, którzy prowadzą dla nas
katechezy i warsztaty. Za nami już 6 konferencji, przez które przeszło ponad 300 kobiet.

Jakie mamy plany? Przed nami dwie kolejne
konferencje:

13 kwietnia — prowadzić ją będzie psychoterapeutka chrześcijańska, teolog, Katarzyna Biegańska,
15 czerwca — prowadzić ją będzie małżeństwo Agnieszka i Grzegorz Kukier (liderzy Domu Modlitwy w Warszawie). Konferencja ta będzie pewną nowością w naszym wydaniu, bo skierowana będzie do małżeństw i narzeczonych.

Ewa Kucharska

JAK SIĘ DO NAS PRZYŁĄCZYĆ?

Napisać do nas na adres:

lub przyjść na nasze spotkanie lub konferencję,

o których informujemy przez stronę parafii lub Facebooka

ZAPRASZAMY SERDECZNIE